Plumbat ekzistojnë
ats-ipedofil.gif ats-muho-lego.jpg ats-vrasjet.jpg feja-kanibale.jpg njeriu-dhe-feja.jpg shkenca-feja-grafik.gif ats-jezusi-superngjitje.jpg
Komente

kalimtar/e
tani 
6 tetor 2009, 12:40
hahahahaa. po papes nuk i vjen zor qe perdor shpikjet e shkences
Rojtar i Pyllit
Rojtar i Pyllit 
7 tetor 2009, 08:27
Po ti, harrove se "feja ecën krah për krah me shkencën"?! A të kujtohet mesjeta?
kalimtar/e
Peonar 
11 maj 2010, 21:47
Nuk e ditkeni te rene me te fundit? Nje version 'dritherues' po kap mendjet e infektuara nga islami: qe gjoja A.Ajnshtajni ne grahmat e fundit te jetes paska thene: 'E c'jam munduar i shkreti kotsekoti, kur te gjitha zbulimet e mia paskan qene ne kuran'!!!
Pak asht m'i tha qesharake. Nese kish ekzistu ndonje cmim nobel per genjeshtra perfide atehere Oslo do te bankrotonte prej te nominuarve islamik.
edmond_78
edmond_78 
16 nëntor 2010, 11:32
me bene cudi si del me eskorte dhe me xhama antiplumb....kur eshte personaliteti me i larte i katolik ai eshte shembulli me mire per te gjithe besimtaret.


Jep koment
Komentet e kalimtarëve moderohen në intervale kohore dhe sipas rregullave të pjesëmarrjes. Tematika e faqes është ateizmi dhe antiteizmi. Nuk pranohen komentet me propagandë, predikim apo provokim fetar të cilido lloji.
krikëlli  

krikëlli

furnizimi me birrë
Aktualitet | Shkrime | Video | Thënie | Shpoti | Forum | Terminologji | Dijeni | Kontakt

 ateistet.org © 2007 - 2017 I
mbylle
Loading