Tiranë: Hoxha i akuzuar për terrorizëm:...

Gerti Pashja akuzohet nga Prokuroria për veprat penale “Rekrutim i personave për kryerjen e...

Erdogan inauguron në Tiranë xhaminë më të...

“Dhuratë e popullit turk për vëllezërit e tij shqiptarë” Presidenca Turke e Çështjeve Fetare do...

Shërbimet Sekrete në Kosovë kishin...

Mediat kosovare kanë publikuar të dhëna nga Agjencia Kombëtare e Inteligjencës në Kosovë për...

Prishtinë: Emiratet do të financojnë...

Në Republikën e Kosovës do të ngrihen 8 xhami me fondet e Emirateve të Bashkuara Arabe, nën...

Xhamia e Tiranës, Erdogan, Nishani dhe Rama...

Data 13 maj do të mbledhë bashkë në Tiranë, Presidentin turk, Erdoğan, Presidentin e Shqipërisë,...

Shkup: Uzurpohet organizata islamike "...

Rreth 50 persona kanë hyrë me forcë, këtë të hënë, në selinë e Bashkësisë Fetare Islame në...

Tiranë: Hapet gropa e themeleve për xhaminë...

TIRANE– “Gazeta Shqiptare” sjell disa foto ku duket faza deri në të cilën kanë arritur punimet për...

MPJ ftohet në takimin e "Konferencës...

Sesioni i 42 i ministrave të Jashtëm të vendeve anëtare të Organizatës për Bashkëpunimin Islamik...

Pogradec: Islamikët dhe ZMD provokim kundër...

Një 16-vjeçare anëtare e OJF-së "Komuniteti Mysliman i Shqipërisë", e mbuluar me ferexhe, nga...

Rama: "Vizita e Atit të Shenjtë...

TIRANË – Kryeministri Edi Rama e ka cilësuar vizitën e Papa Françeskut në Tiranë si një mundësi ku...

Rinas: Arrestohet organizatori i rekrutimeve...

Drejtoria e Përgjithshme e Policisë së Shtetit me strukturat e specializuara në Luftën kundër...

Prokuroria zbardh rolet e të akuzuarve: “...

Gjykata për Krimet e Rënda çeli dje shqyrtimin gjyqësor të dosjes me nëntë të pandehur, të akuzuar...

Tiranë: "Kisha Katolike" bën...

Kisha Katolike në kuadër të zgjedhjeve vendore 2015 ka publikuar një qarkore. Ajo i bën thirrje...

Shqipja, sfida e papërmbushur e Janullatosit...

Ortodoksët e Shqipërisë dhe roli i tyre në shtetndërtimin e Shqipërisë, u trajtua këtë të hënë në...

Tiranë: Qeveria 109 milionë lekë për...

Bashkësitë fetare tradicionale në Shqipëri përfitojnë 109 milionë lekë nga buxheti i shtetit për...

Prizren: Hoxha ofendon sërish kombin...

Hoxha nga Prizreni, Irfan Salihu, në një ligjëratë të tij kishte shkuar aq larg në shtrembërimin e...
Aktualitet | Shkrime | Video | Thënie | Shpoti | Forum | Terminologji | Dijeni | Kontakt

 ateistet.org © 2007 - 2017 I
mbylle
Loading