Dhërmi: Qeveria shkel kushtetutën, do të...

Kisha "Shën Thanas" do të rindërtohet dhe për këtë ministri i Mirëqenies Sociale dhe i Rinisë,...

Tiranë: Qeveria shkel kushtetutën, organizon...

Gjatë datave 6-8 shtator qeveria e Tiranës do të bashkorganizojë në ish-Pallatin e Kongreseve një...

Dhërmi: INUV-i shemb kishën e paligjshme të...

INUV-i ka kryer natën e djeshme rreth orës 02:00 shembjen e kishës "Shën Thanas" pas urdhrit të...

SHBA: Presidenti amerikan fton Kosovën,...

Kryeministri i Kosovës, Isa Mustafa, dhe kryeministri i Serbisë, Aleksandër Vuçiç, thanë se kanë...

Reportazh: Kaçaniku, "kryeqyteti...

I ndodhur në një luginë mes pyjesh, për mbrojtjen e së cilës qytetarët kanë dhënë dhe jetën,...

Dhërmi: Bashkia e Himarës pohon se janë...

Ndërhyrja e Policisë Ndërtimore (INUV) të Himarës për të ndaluar punimet pa leje në një kishë...

Dhërmi: INUV-i shemb kishën e paligjshme,...

Organizata "Kisha Ortodokse Autoqefale e Shqipërisë" ka denoncuar prishjen e një kishe në Dhërmi...

Malishevë: MPB-ja thotë se "radikalizmi...

Ministri i Punëve të Brendshme, Skënder Hyseni, në kuadër të turneut të tij nëpër komunat e...

Prishtinë: Kisha në oborrin e universitetit...

Kisha brenda oborrit të Universitetit të Prishtinës, mund të përfundojë në listën e rrënimeve,...

Shkup: Arrestohet hoxha i xhamisë "...

Ministria e Punëve të Brendshme e IRJM-së është vënë në kërkim të 26 shtetasve të tjerë të dyshuar...

Pejë: Vijojnë përplasjet për ngritjen e...

Kërkesa e "Bashkësisë Islame të Kosovës" për ndërtimin e një xhamie në Vitomiricë të Pejës ka...

Reportazh: Investimet e paligjshme të...

Kanë aplikuar për leje ndërtimi për banim individual (shtëpi dykatëshe), por shteti turk përmes...

Reportazh: Investimet e paligjshme të...

Me “izën” e ish-kryeministrit turk, tani presidentit Rexhep Erdogan, Kosova është vërshuar nga...

Prishtinë: Rruga për në UNESCO duket se...

Zëvendësministri i Kulturës, Rinisë dhe Sportit, Rexhep Hoti, ka vizituar selinë e organizatës...

Shkup: 24-vjeçari Isa Fuga arrestohet për...

Isa Fuga, 24 vjeç është personi përgjegjës për logjistikën e rekrutimeve për ISIS-in në IRJM, tani...

Prishtinë: 46 shtetas të Kosovës të vrarë...

Kosova ka bërë përparimin më të madh në Ballkan, për sa i përket identifikimit të shtetasve...
Aktualitet | Shkrime | Video | Thënie | Shpoti | Forum | Terminologji | Dijeni | Kontakt

 ateistet.org © 2007 - 2017 I
mbylle
Loading